زمان کلاس کلاس آموزش نی مقدماتی به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس آموزش نی مقدماتی ( آوای نو)
کلاس آموزش نی مقدماتی
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های آوای نو
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱ پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰ 10 0

نی یکی از ساز های اصیلی ایرانی است که از گیاه نی به دست می اید. این ساز دارای هفت بند می باشد و با دنبال و قرار دادن زبان بر روی نی صدا ایجاد می کند و با تغییر دست در بند ها صدا های متفاوت این ساز ایجاد می شود همچنین با تغییر جایگاه زبان نیز تغییر صدا در نی ایجاد می شود. 

حال در صورتی که شما بخواهید این ساز زیبا و سنتی را بیاموزید می توانید از دوره ی مقدماتی نی توسط اموزشگاه اوای نو بهره ببرید.

کلاس آموزش نی مقدماتی

با استفاده از این کلاس شما روش ایجاد صدای نی و همچنین صدا های پایه ای نی را می توانید ایجاد کنید و پس از این دوره اموزشی در کلاس های متوسط و پیشرفته نی شرکت کنید.

برای بررسی بیشتر آواز نی می توانید به با جستجوی اواز نی و یا استادان همچون موسوی در این زمینه از بهترین کار های این عرصه بهره برده و اطلاعات خود را در این مورد افزایش دهید.

 

نت های موسیقی نی به صورت خلاصه :

نت‌های سل (دست بسته)، لا (سوراخ ۱ سر نی آزاد)، سی (سوراخ ۱ و ۲ آزاد)، دو (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ آزاد)، دو# (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ و ۴ آزاد)، ر (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵)، می (دست باز).

این نت ها به صورت کامل در کلاس اموزش نی مقدماتی اموزش داده می شود همچنین روش خواندن نت ها و زدن یک ساز پایه ای نیز آموزش داده خواهد شد.

 

مدرسین و ارائه دهندگان

سعید بهراد

پرسش های متداول

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی