زمان کلاس کلاس آموزش متلب پیشرفته به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس آموزش متلب پیشرفته ( اموزشگاه راه نور)
کلاس آموزش متلب پیشرفته
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های اموزشگاه راه نور
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰ 20 0

کلاس آموزش متلب یکی از کلاس هایی است که برای مهندسین بسیار کاربردی است. با متلب مهندسین به راحتی معادلات خود را حل می کنند، نمودار های مختلفی رسم می کنند و همچنین در کنار تمام این موارد اقدام به استفاده در کنار نرم افزار های تخصصی تر می کنند. به این سبک داده های برنامه های تخصصی خود را با متلب تحلیل می کنند.

آموزش پیشرفته برنامه متلب

در کلاس من در سری اموزش هایی به بررسی متلب به صورت مقدماتی پرداختیم. شما برای مشاهده ی این اموزش می توانید به این مطلب مراجعه کنید.  حال در صورتی که نیاز به کلاس تخصصی در مورد متلب و به صورت پیشرفته دارید می توانید در کلاس متلب پیشرفته شرکت کنید. 

برای شرکت در این کلاس بهتر است مسائل پایه ای برنامه متلب (matlab) را بدانید و سپس در این کلاس شرکت نمایید. از جمله مباحثی که در این دوره مطرح خواهد شد شبیه سازی و استفاده از ماژول های برنامه متلب می باشد. 

 

 

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی