زمان کلاس کلاس اموزش گمبیت - دوره یک روزه به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس اموزش گمبیت - دوره یک روزه ( اموزشگاه عدل)
کلاس اموزش گمبیت - دوره یک روزه
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های اموزشگاه عدل
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰ 20 0

در مهندسی مکانیک سیالات یکی از بخش های مهم شبیه سازی عددی است. cfd یا دینامیک سیالات محاسباتی بخشی از علم مکانیک سیالات است که بررسی سیالات ، حرارتی و ... می پردازد. یکی از نرم فازار های بسیار مهم در این رشته ی تحصیلی فلوئنت می باشد. در این نرم افزار برای شبیه سازی عددی نیاز به شبکه بندی فضای محاسباتی است. یکی از نرم افزار های مهم در این زمینه گمبیت (gambit) می باشد. این دوره توسط مهندس احمدرضا الهی تدریس می شود. مهندس الهی ارشد مکانیک سیالات خود را از دانشگاه امیر کبیر گذرانده اند. 

محیط برنامه گمبیت برای مش زدن

در این دوره ی یک روزه ی گمبیت به بررسی بخش های مختلف گبیت و روش های مختلف مش زدن در گمبیت پرداخته خواهد شد. همچنین چندین هندسه در این کلاس مش زده شده تا به صورت کامل با مش زدن دو بعدی و سه بعدی، دانش پژوهان اشنایی کسب گردد. این دوره ، برای دوره مقدماتی فلوئنت پیشنهاد می شود. در این دوره به بخش های سه بعدی و دو بعدی پرداخته خواهد شد و تکنیک های مش زدن سریع نیز آموزش داده خواهد شد. همچنین در مورد جورنال ها و ... در گمبیت توضیح داده خواهد شد. و در انتها نیز روش خروجی گرفتن مش و استفاده ان در نرم افزار های دیگر نیز اموزش داده خواهد شد.

 

مدرسین و ارائه دهندگان

ایدین صادقی

پرسش های متداول

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی