زمان کلاس کلاس آموزش انسیس فلوئنت - مقدماتی به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
https://www.kelaseman.com/کلاس آموزش انسیس فلوئنت - مقدماتی
کلاس آموزش انسیس فلوئنت - مقدماتی
مدرس: احمدرضا الهی
تهران -خیابان شریعتی- بالاتر از پل سید خندان
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
اموزشگاه عدل
تهران -خیابان شریعتی- بالاتر از پل سید خندان
مشاهده بر روی نقشه گوگل و راهیابی
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰ شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰ 20 0

نرم افزار انسیس یک نرم افزار کامل برای طراحی ها و بررسی های مهندسی است. یکی از بخش های مهم این نرم افزار فلوئنت می باشد. این ماژول که به در گذشته به صورت جداگانه در بازار وجود داشته و برنامه ای مستقل بود، توسط انسیس خریداری شد و به عنوان ماژولی از انسیس ارائه شد. نرم افزار انسیس برای بررسی های مهندسی مکانیک سیالات، بسیار مهم بوده و یکی از بخش های جدایی ناپذیر این رشته می باشد. بنابراین آموزش این نرم افزار برای کار و همچنین اینده ی تحصیلی از اهمیت زیادی برخوردار است.  آموزشگاه عدل به برگزاری دوره ی مقدماتی انسیس پرداخته است. شما می توانید با ثبت نام در این دوره از مباحث مختلفی پایه ای و نحوی اجرای آن تا تنظیمات مختلف ابتدایی و بخش های ان بهره مند خواهید شد.

 

منوی استارت فلوئنت- اموزش مقدماتی فلوئنت

این دوره توسط مهندس احمدرضا الهی تدریس خواهد شد. مهندس الهی ارشد خود را از دانشگاه امیر کبیر در رشته ی مکانیک سیالات اخد نموده است.

در این کلاس اموزشی ، گمبیت (gambit) مورد نیاز است و باید قبل از کلاس با نرم افزار گمبیت آشنایی داشته باشید. همچنین در صورتی که با گمبیت آشنایی ندارید می توانید در دوره ی یه روزه ی ما شرکت کنید. همینک می توانید برای ترم های جاری ثبت نام آنلاین کلاس فلوئنت را انجام دهید. در صورتی که هر کدام از کلاس ها پر شده باشد می توانید در زمان های دیگر ثبت نام نمایید.

 

پرسش های متداول

× دانش آموزی و کنکور
کنکور
زبان های خارجی
زبان انگلیسی
مهندسی
کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
موسیقی