زمان کلاس آموزش تعاملی کتابهای تاچ استون (Touchstone 1,2,3,4) به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    آموزش تعاملی کتابهای تاچ استون (Touchstone 1,2,3,4)  ( زبان20ها)
آموزش تعاملی کتابهای تاچ استون (Touchstone 1,2,3,4)
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های زبان20ها
کلاس آنلاین
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان

آموزش تعاملی کتابهای تاچ استون (Touchstone 1,2,3,4) 

در این دوره به صورت گام به گام؛ لغات، تلفظ و گرامرهای پایه ای زبان انگلیسی آموزش داده می شه.

همینطور مهارت های چهارگانه زبان یعنی 

Listening

Speaking

Reading

Writing

 

زمان هر جلسه:

تو این دوره تمام تلاشمون روی افزایش تعامل با زبان انگلیسی گذاشته شده به همین خاطر تایم هر جلسه 20 دقیقه س و به صورت هرروزه برگزار میشه.

 

آموزش لغات:

تعداد لغاتی که تو هر جلسه تدریس میشه تو کلاسهای سه روز در هفته بین 8 تا 12 لغته؛ که تو این دوره روزی 5 لغت تدریس میشه و طبق منحنی فراموشی هر جلسه لغات دشوار جلسات قبل مرور میشن تا به حافظه بلندمدت منتقل بشن

 

آموزش گرامر و جمله سازی:

گرامر ها به صورت کاملا تفکیک شده و با حجم کم در هر جلسه تدریس میشه تا دشواریها و نکته های ریز گرامری هم کامل پوشش داده بشه. در ضمن مثل همون روش تدریس لغات طبق منحنی فراموشی هر جلسه ساختارهای دشوار جلسات قبل مرور میشن تا به حافظه بلندمدت سپرده بشن

 

Listening:

مهارت شنیداری که توش یه سری اطلاعات از طریق گوش وارد ذهن آدم میشه، با گوش دادن زیاد و مکرر تقویت میشه. تو این دوره آموزشی از سه راه فایل های صوتی کتاب، تعامل با مدرس دوره و تکالیف خارج از کتاب تو بخش انگلیسی برای خنده این فرصت فراهم میشه.

 

Reading:

مهارت خواندن هم توش یه سری اطلاعات این بار از طریق خوندن متن وارد ذهن آدم میشه و واضحه که تو این مهارت هم خوندن زیاد و هرروزه قدرت فهم مطالب خوندنی مون رو تقویت میکنه. تو این دوره آموزشی با متون خود کتاب، داستان های کوتاه و معرفی سایت های سرگرم کننده موقعیت های لازم به خوبی فراهم میشه.

 

Speaking:

مهارت گفتاری برخلاف مهارت شنیداری، توش یه سری اطلاعات که قبلا با مهارت های شنیداری و خواندن وارد ذهن شده، برای بیان شفاهی به کارمون میاد. خب مسلما هرچی بیشتر حرف بزنیم زبونمون به گفتن کلمات و جملات انگلیسی بهتر میچرخه. تو این دوره تونستیم تمام ابزارهای حرف زدن و تعامل به انگلیسی رو برای زبان آموز فراهم کنیم.

 

Writing:

مهارت نوشتاری دقیقا شبیه مهارت گفتاری هستش، با این تفاوت که توش یه سری اطلاعات که قبلا با مهارت های شنیداری و خواندن وارد ذهن شده، برای بیان نوشتاری و کتبی به کارمون میاد. باز هم پر واضحه که هرچی بیشتر بنویسیم ذهنمون تو پردازش کلمات و جملات انگلیسی مسلط تر میشه. تو این دوره تونستیم موقعیت ها و عنوان های جذاب و خلاقانه رو برای به کار گرفتن مهارت نوشتاری زبان آموز فراهم کنیم.

 

تفاوت عمده این دوره با دوره های آموزشی دیگه:

ما برای سوپر تقویت مهارت حرف زدن و نوشتاری و گرفتن بازخورد به موقع به زبان آموزامون؛ به صورت اختیاری یک پشتیبان اختصاصی در کنارشون قرار دادیم که تو این کار بتونه به راحتی کمکشون کنه.

 

امیدوارم انتخابتون باشیم تا با برنامه دقیقمون بتونیم تو رسیدن به اهدافتون کمکتون کرده باشیم.

 

با تشکر

گروه آموزشی زبان انگلیسی زبان20ها

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی