زمان کلاس تولید محتوا با تلفن همراه به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    تولید محتوا با تلفن همراه  ( نوآوران امیر رسانه )
تولید محتوا با تلفن همراه
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های نوآوران امیر رسانه
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰ 10 0

آنچه باید درباره دوره تولید محتوا با تلفن همراه بدانیم :

با یادگیری مهارت تولید محتوا با تلفن همراه ؛ می توانید از گوشی همراه خود درآمد کسب کنید.

موسسه نوآوران امیر رسانه ( شماره ثبت 2180) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری دوره های غیر حضوری در کلاس من ، نسبت به تعریف و اجرایی کردن دوره های حضوری با هدف توسعه آموزش و آشنایی بیشتر فراگیران و استفاده از مزایا و امکانات آموزش های حضوری و یادگیری مهارتی نموده است.

اهداف و مزایای این دوره : فراگیران این دوره می توانند با استفاده از تلفن همراه خود و آموزش های کاربردی این موسسه ، با استفاده از نرم افزارهای تلفن همراه، یک کارخانه تولید محتوا ایجاد کنند و با فراگیری این مهارت بتوانند با ویرایش عکس، فیلم و کارکردن موثر در محیط های انتشار اطلاعات در فضای مجازی و اپلیکیشن ها یک تولید کننده محتوا بشوند و با دانستن تکنیک ها و روش های تخصصی این محیط ، به یک فرد حرفه ای با درآمد مورد انتظار خود در این زمینه تبدیل شوند.

مهارت هایی که در این دوره کسب می کنید:  در این دوره کلیه مباحث به صورت  علمی و تخصصی در زمینه نحوه گرفتن عکس ، فیلم و... با استفاده از امکانات حرفه ای گوشی همراه و همچنین ویرایش آن با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای و کاربردی تلفن همراه و ساخت و کاور کردن فیلم و کلیپ برای پست ها و استوری های تولید شده پرداخته می شود و در ادامه نحوه انتشار آن در فضای مجازی و محیط های پیام رسان ها و نکات کاربردی در خصوص توسعه کسب و کار و تبلیغات درفضای مجازی آموزش انجام می شود.

مدرسین و ارائه دهندگان

ابوالفضل قطب الدینی
مشاهده اطلاعات بیشتر مدرس فاطمه خراسانی
برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی