زمان کلاس مهندسی روابط به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    مهندسی روابط ( مهدی مهراب یزدی)
مهندسی روابط
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های آنلاین مهدی مهراب یزدی
کلاس آنلاین
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰

75 درصد عمر انسانها در ارتباط با دیگران است یعنی سه چهارم عمر هر انسانی در ارتباط با دیگران است و شاید باور نکنید ولی تحقیقات علمی نشان می دهد از این 75 درصد عمر ما که صرف ارتباطات می شود فقط 10 درصد افراد بلد هستند که چگونه با دیگران ارتباط صحیح داشته باشند و متاسفانه 90 درصد افراد ارتباط صحیحی ندارند و آموزش هم ندیدیند.

اشتباه نشود کجا باید این آموزش ها را به ما می دادند؟! و آیا در دبستان و دبیرستان و دانشگاه درسی به عنوان روش صحیح ارتباط داشتیم؟... و امروز شاهد آن هستیم که خیلی از افراد با همسرشان، فرزندانشان، والدین، همکاران و اطافیانشان روابط خوبی ندارند. امروزه آشنایی با روش صحیح ارتباطات ، یک ضرورت تردید ناپذیر است و افرادی که به این مهارت را می آموزند به آنها کمک خواهد کرد تا در ارتباطات خود با دیگران، از یکسو هنرمندانه ‎تر رفتار کنند و از سوی دیگر، مقاصد آشکار و پنهان دیگران را بهتر دریابند و با بهره ‎برداری از این مهارت، بهتر پاسخ دهند و عکس العمل نشان دهند. برای آنکه در ارتباطاتتون کمی بهتر بشید چه برنامه ای دارید؟

ارتباطات ، یک مهارتی است که باد یاد گرفت. پس تصمیم بگیرید و برای برقراری ارتباطی موثرتر و موفقیت بیشتر روش درست را انتخاب کنید و با ما همراه شوید. امیدواریم بعد از این وبینار، اثرگذاری رفتار و همراه ساختن دیگران را در خود متحول کنید و خودتان تغییر در روابطتون را تحسین کنید.

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی