زمان کلاس کلاس آموزش تنیس مخصوص کوکان مقدماتی به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس آموزش تنیس مخصوص کوکان مقدماتی ( دلفین)
کلاس آموزش تنیس مخصوص کوکان مقدماتی
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های دلفین
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده

ورزش تنیس، به عنوان اصلی ترین ورزش راکتی ، منشا ورزشهایی چون پینگ پونگ(تنیس روی میز)، بدمینتون و گلف محسوب میشود. این ورزش بین قرن های 12 و 13 میلادی در فرانسه ظهور پیدا کرده است. اما در سال ۱۸۷۲ بود که سرگرد هاری جم این ورزش را در شهر لمینگتن (انگلستان) به مردم معرفی کردند و این بار تنیس به صورت جدی ارائه شد. بعد از جنگ جهانی دوم این ورزش در ایران رایج شد. تنیس ورزشی مهیج، پر انرژی و جذاب است که به صورت دو تیم دو نفره یا دو نفر برگزار میشود. هر بازیکن دارای یک راکت است که صفحه ای توری شکل دارد و به آن زه راکت میگویند. بازیکنان با ضربهی زه راکت توپ تنیس را ( که معمولا پوششی نمدی دارد)، به زمین حرف پرتاب میکنند.

توپ تنیس

در گذشته، توپ تنیس بسته به رنگ زمین بازی سفید یا سیاه بوده است. در سال ۱۹۷۲ میلادی رنگ توپ ها از سوی انجمن بین المللی تنیس برای این که به راحتی در صفحه ی تلویزیون دیده شود «زرد» انتخاب شد. ولی تا سال 1986 هنوز در مسابقات ویمبلدون از توپ سفید استفاده میشد. البنه برای مدتی هم رنگ انتخابی نارنجی بود که این رنگ هم به دلیل واضح نبودن در صفحهی تلویزیون رد شد و رنگ نهایی همین زرد فسفری امروزی شد.

ملاک انتخاب توپ در ورزش تنیس

بازیکن حرفهای قبل از سرو چند توپ را امتحان میکند و در نهایت توپی را انتخاب میکند که پرز کمتری دارد. چرا که هر چه توپ کم پرز تر باشد سرعت بیشتری خواهد داشت و جواب دادنش دشوار تر خواهد بود! این یک مسئله ی مهم برای ورزشکاران حرفه ای است! پرز توپ، در چرخش و سرعت توپ بسیار مؤثر است. مورد مهم در تنیس در ارتفاع ، انتخاب توپ مناسب است؛ در ارتفاعات سرعت گذر توپ افزایش و پرش توپ بیشتر است. پس باید توپ های مخصوص ارتفاعات که دارای فشار کمتر و سایز کمی بزرگتر (0.6 درصد بزرگتر) هستند استفاده کرد. با بزرگتر شدن توپ ها، مقاومت هوا افزایش و سرعت توپها کم میشود.

برگزاری کلاس های تنیس کودکان

در کلاسهای آموزش مقدماتی تنیس ، از سطح مبتدی تنیس را با لذت یاد میگیرید. سطح آمدگی جسمانی خود را بالا میبرید و با شرکت در مسابقات بین گروهی رقابت و هیجان را در بازی تنیس تجربه میکنید. ورزش تنیس، ورزشی بسیار مفید و کم خطر برای کودکان میباشد. در اکادمی تنیس، کلاسهای آموزش تنیس کودکان ابتدا به صورت خصوصی برگزار میشود و به مرور با پیشرفت سطح، به بازیهای سینگل و دابل و مسابقات گروهی راه میابند و کودکان در این فضا بازی شاد و مهیجی تجربه خواهند کرد. در کلاسهای آموزش تنیس پیشرفته، بزرگسالان و افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند، با شرکت در کلاسهای تکنیکی و حرفه ای، بازی و تکنیکهای خود را بهبود بخشیده و با معرفی به فدراسیون، کاندیدای شرکت در مسابقات ملی و بین المللی خواهد شد.

مدرسین و ارائه دهندگان

احمد فتح اللهی
برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی