زمان کلاس کلاس آموزش پیانو مقدماتی به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس آموزش پیانو مقدماتی ( آوای نو)
کلاس آموزش پیانو مقدماتی
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های آوای نو
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۱ جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰ 10 0
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱ چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰ 20 0

پیانو یک ساز کلیدی است که در بین ساز های بالاترین دامنه صدا را  به جز ارگ دارا صدای بالایی است. این ساز با کلید ها نواخته می شود. با فشار هر کلید، چکش کلید مورد نظر بر روی سیم آن کلید خورده و تولید صدا می نماید. سیم های پیانو به صفحه ی صدا متصل هستند که این صفحه نقش تقویت کننده صدا در پیانو را بازی می کند. 

البته این روش کار پیانو مربوط به پیانو های دیجیتال نمی شود و پیانو دیجیتال به صورت دیجیتال تولید صدا می نماید و پیانو آکوستیک با سیم و ضربه چکش کار می کند.

در کلاس اموزش مقدماتی پیانو شما با نحوه ی نواخت و روش قرار گیری دست بر روی پیانو و همچنین نت های پایه ای پیانو آشنا خواهید شد. این کلاس برای شروع آموختن پیانو مناسب بوده و برای دوره های پیشرفته مورد نیاز است.
همچنین در این کلاس استاد در مورد پیانو و مناسب ترین پیانو برای شروع بحث خواهد کرد و شما می توانید پس از اولین جلسه پیانو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کلاس آموزش پیانو مقدماتی

در حالت کلی پیانو دیجیتال برای آموزش های مقدماتی مناسب است ولیکن در صورت که نیاز دارید که در بلند مدت پیشرفت کرده و آموزش پیانو را بیش از پیش دنبال کنید بهتر است از ابتدا پیانو آکوستیک را تهیه کنید. در صورتی که شما در ابتدا با پیانو دیجیتال اقدام به نوازندگی کنید پس از استفاده از پیانو آکوستیک به راحتی تفاوت را درک خواهید کرد.

با تمام این تفاسیر باید توجه داشته باشید که پیانو اکوستیک هزینه اولیه ی بالاتری دارد و همچنین برای تنظیم پیانو نیاز به هزینه سالیانه دارد در صورتی که پیانو دیجیتال این مشکل را نخواهد داشت.

البته پیانو دیجیتال علاوه برهزینه مزیت دیگری نیز دارد و آن این است که پیانو دیجیتال قادر به پخش صدای هر موسیقی ای است و بسیاری با اتصال پیانو دیجیتال به کامپیوتر اقدام به نوازگی و ضبط نمایند.
 

مدرسین و ارائه دهندگان

شایان پور قاسمی

پرسش های متداول

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی