زمان کلاس کلاس آموزش مقدماتی گیتار کلاسیک به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس آموزش مقدماتی گیتار کلاسیک ( اموزشگاه مهرنگار)
کلاس آموزش مقدماتی گیتار کلاسیک
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های اموزشگاه مهرنگار
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰ 10 0

گیتار سازی زهی است که به دو وسیله ی مختلف انگشت و پیک نواخته می شود. گیتار انواع مختلفی دارد و در موسیقی های مختلف می توان به دنبال انواع مختلف آن گشت. یکی از انواع گیتار کلاسیک است. گیتار کلاسیک گیتاری است که اکثر افرادی که برای شروع به نواختن گیتار نیاز به اموزش دارند از این نوع گیتار استفاده می کنند. گیتار کلاسک دارای سه سیم پلاستیکی و سه سیم فلزی است. 

کلاس اموزش مقدماتی گیتار کلاسیک

در کلاس اموزش مقدماتی گیتار شما با انواه نت ها اشنا خواهید شد. همچنین شما با روش صحیح در دست گرفتن گیتار، روش صحیح نواختن و همچنین خواندن موسیقی و نواختن ان خواهید پرداخت. شما با شرکت در این دوره می توانید بیس و پایه موسیقی خود را قوی ساخته و در اینده با تکنیک های ابتدایی خوب به خوبی به نواختن گیتار بپردازید.

در این دوره کتاب آموزش گیتار مبتدی و پیشرفته به تالیف حامد مراحمی تدریس خواهد شد. در این کلاس اموزشی، بخش مبتدی این کتاب تدریس خواهد شد.

 

 

 

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی