زمان کلاس کلاس اموزش php - مقدماتی به پایان رسیده است. کلاس های مشابه کلاس من در زیر امده است که ممکن است زمان جدید این کلاس نیز مجدد قرار گرفته باشد.
کلاس های مشابه کلاسِ مَن
ثبت نام آنلاین دوره    کلاس اموزش php -  مقدماتی ( اموزشگاه راه نور)
کلاس اموزش php - مقدماتی
زمان ثبت نام کلاس پایان یافته است.
{
ظرفیت کل : 0 نفر ظرفیت مانده : 0
100%
اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
کلاس های اموزشگاه راه نور
اطلاعات بیشتر خرید تاریخ شروع تاریخ پایان ظرفیت ظرفیت مانده
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ 20 0

در طراحی صفحات وب و سایت ها، یکی از بخش هایی که نیاز است، کد نویسی برای ارتباط با دیتابیس می باشد. کد نویسی بک اند، به صورت های مختلفی انجام می شود. یکی از این روش ها استفاده از کد نویسی php می باشد. در کد نویسی با php ، سیستم عامل لینوکس برای هاست استفاده خواهد شد. به همین دلیل هزینه های نهایی در نگاه اول پایین تر از کد نویسی های تحت ویندوز می باشد. البته مزیت ها و محدودیت هایی نیز می باشد که در نگاه کلی این زبان تحت وب به عنوان یک از زبان های رایج طراحی بک اند مورد استفاده قرار می گیرد.

در این دوره ی اموزشی به مباحث و کد نویسی های پایه ای php پرداخته خواهد شد و روش ارتباط با سرور و کد های sql نیز اموزش داده خواهد شد. در این کلاس در مورد روش های ارتباط با دیتابیس نیز توضیحاتی داده خواهد شد و روش های مختلف با هم مقایسه خواهند شد. در مورد فریم ورک ها نیز توضیح کوتاهی داده خواهد شد.

کلاس آموزش php

در این دوره اموزشی سعی بر آن است که مفاهیم اساسی برنامه نویسی php با تمرین و مثال های ملموس توضیح داده شود تا دانش پژوهان به خوبی بتوانند به صورت عملی از مطالب بهره برده و به راحتی پروژه ها را اجرا کنند.

 

مدرسین و ارائه دهندگان

علی زارعی

پرسش های متداول

برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور رسانه زبان های خارجی کسب و کار گردشگری مهندسی هنر و موسیقی ورزشی