برگزاری کلاس آنلاین ارزان برای مدارس

برگزاری کلاس آنلاین ارزان برای مدارس

برگزاری کلاس آنلاین ارزان برای مدارس : با نام و یاد خدا. ضمن خسته نباشید خدمت همه همراهان عزیز لازم دونستیم تا در این مطلب به برگزاری کلاس آنلاین ارزان برای مداررس بپردازیم. در این مطلب به ترتیب به نکاتیپیرامون کلاس و برگزاری ان خواهیم پرداخت که به طور خلاصه ابتدا به اهمیت برگزاری کلاس ها با توجه به شرایط به وجود امده ، امکانات کلاس من برای مدارس و تمام مسائل پیرامون برگزاری کلاس . کلاس های مدارس با توجه به این که به علت مشکلات به وجود امده و بودن یکسری فاکتوری های محدود کننده ، به سمت کاهش عملکرد پیش رفته و نمی توان از ان انتظار به خصوصی داشت تا دانش اموزان بتوانند در بهترین حالت ممکن درس ها را بیاموزند. برای همین کلاس من سعی کرده است تا با فراهم کردن امکانات اموزش مجازی به کمک همه مدارس بیاید.

برگزاری-کلاس-آنلاین-ارزان-برای-مدارس اهمیت برگزاری کلاس آنلاین ارزان

در این بخش قرار شد تا در مورد اهمیت برگزاری کلاس انلاین با شما به گفت و گو بپردازیم. همانگونه که خودتان می دانید ، با توجه به اینکه در این ایام سخت و طاقت فرسا ، تمامی مدارس تعطیل شده و نمی توان از ان ها به خوبی بهره برد. اینکه مدارس نتوانند به خوبی درس های مختلفی را به دانش اموزان ارائه کنند، خود حاکی از دور ماندن ان ها از فرایند رشد و پیشرفت خواهد بود. متاسفانه به دلیل نبود یکسری امکانات اموزشی صحیح دانش اموزان از دروس خود فاصله گرفته اند و این فاصله بزرگترین افت برای هر دانش اموزی است.

خارج از اینکه یکسری از مقاطع به شدت حساس بوده و نمی توان دانش اموز را بی هدف به حال خود تنها گذاشت. برای همین نمی توان مدارس را تعطیل نمود تا شرایط مجدد به حالت بدون استرس و بیماری تبدیل شود. راهکار هایی که در پیش روی هر یک از مدارس نیز قرار دارد بسیار پیش پا افتاده بود و معلم های را به شدت درگیر نموده است بی ان که نیاز باشد به چنین درگیری بزرگی . برگزاری کلاس آنلاین برای مدارس نیز باید رنگ و بوی جدید به خود گرفته تا دانش اموزان بتوانند از تمامی مطالب هر فصل و هر درسی به خوبی اگاه شوند. در غیر این صورت به علت نا معلوم بودن زمان بازگشایی مدارس ، روند تحصیلی بیاری از دانش اموزان تغییر خواهد کرد و بسیاری با پایه های ضعیف راهی دوره ها و سال های بعد خواهد شد.

 

کلاس من و برگزاری کلاس آنلاین ارزان

برگزاری-کلاس-آنلاین-ارزان-برای-مدارس کلاس من با توجه به همه این مواردی که از ابتدا با شما در میان گذاشتیم سعی دارد تا با فراهم کردن امکانات ان هم با کمترین قیمت و کمترین هزینه به شما کمک نماید. سامانه اموزشی کلاس من با در نظر گرفتن اینکه مشکلات بسیاری در راه تدریس انلاین از ابتدا تا کنون وجود داشته و هزینه های زیاد نیز به ان افزوده شده است ، سعی داشته تا با ارائه طراحی اختصاصی سامانه کلاس به اساتید و معلم ها در جهت تسریع در انجام تدریس و صرف وقت بیشتر برای تدریس با کیفیت بهتر به سیستم اموزشی کشور خدمت نماید. یکسری ویژگی ها که سایر سامانه های ثبت نام کلاس انلاین از ان بی بهره هستند و سامانه کلاس من به خوبی توانسته است برای مخاطبان خود ان ها را در نظر بگیرد عبارتند از :

 • برگزاری کلاس آنلاین با ارائه تمام امکانات حضوری
 • استفاده از مجرب ترین پشتیبانی برای رفع هر گونه مشکل پیش امده برای شما عزیزان
 • برگزاری کلاس ها به صورت تصویری و با بیشرین کیفیت
 • ارائه سیستم نوتیفیکیشن برای اطلاع رسانی ساعت های برگزاری کلاس
 • ارائه سیستم دانلود کلاس بعد از اتمام کلاس و ذخیره ان
 • برگزاری کلاس های آنلاین بدون هیچ گونه اختلال و با کمترین میزان حجم استفاده
 • ارائه کلاس انلاین با تمام امکانات با ارزان ترین قیمت تمام شده

برگزاری-کلاس-آنلاین-ارزان-برای-مدارس ثبت نام کلاس آنلاین ارزان برای مدارس

برای ثبت نام کلاس انلاین ارزان برای مدارس می توانید به لینک روبرو مراجعه کنید. ثبت نام انلاین کلاس در کلاس من . به یاد داشته باشید که کلاس من تمام سعی و تلاش خود را در جهت ساده تر نمودن سیستم کلاس انلاین نموده تا برای همه قابل استفاده باشد . هزینه اندک تمام شده برای ثبت نام کلاس من را می توانید با سایر سامانه ها مقایسه نمایید و بهترین ها را خود انتخاب کنید. کلاس آنلاین و مشکلاتی که به صورت موردی در ادامه به ان می پردازیم عللی بود که نتوانست اموزش انلاین را تا به امروز به خوبی پیش ببرد که کلاس من تمامی اقدامات خود را در جهت برطرف نمودن ان ها داشته است. این مشکلات عبارتند از :

 • قطع و وصلی زیاد سامانه ادوبی کانکت
 • عدم ارائه یک سری امکانات ساده و پیش پا افتاده
 • عدم ارتباط ساده و سریع با دانش اموزان
 • مشکلات متعدد در سیستم های طراحی شده و نا کارامدی ان ها

برای ارتباط با ما می توانید با شماره های شرکت در تماس باشید و تمامی سوالات خود را از ما جویا شوید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

سیستم برگزاری کلاس و وبینار
با هدیه رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی