آفرهای تور آنتالیا در لحظه آخر

آفرهای تور آنتالیا در لحظه آخر

بیشترین تعداد توریست هایی که وارد شهر آنتالیا می شوند (طبق آمار وزارت گردشگری ترکیه) از کشورهای ایران و روسیه راهی این شهر شده اند. وجود زیرساخت های مناسب آنتالیا مانند گردشگری متفاوت، تفریحات آبی متنوع، نوار ساحلیِ تمیز و هتل های باکیفیت، دلایلی قانع کننده برای ترغیب این گردشگران به سفر می باشد.

در حال حاضر روزهایی را سپری می کنیم که بهترین زمان سفر به آنتالیا است، به همین دلیل سایت لحظه آخر تصمیم گرفته در این روزها تخفیف های قابل توجهی برای تور آنتالیا در نظر گیرد تا گردشگران بتوانند از سفری مهیج و ارزان لذت ببرند. 

 

 

از تورهای تخفیف خورده لحظه آخر جا نمانید!

در سایت لحظه آخر می توانید لیستی از تورهای تخفیف خورده آنتالیا را مشاهده کنید که با امکانات و ترفندهای خاصی که فراهم نموده، زمینه لازم برای انتخاب ارزان ترین تور آنتالیا را در اختیار مسافران قرار داده است. شما می توانید جزئیات قیمت تور آنتالیا را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید. 

تور لحظه آخری آنتالیا  از شهرهای مشهد، تهران، شیراز، اصفهان و تبریز برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه برگزاری هر یک، به لینک بالا مراجعه کنید. لازم به ذکر است که 

سایر شهرها در صورتی که بخواهند با تور انتالیا راهی سفر شوند، باید راهی یکی از شهرهای بالا شوند و از آن مبدا سفرشان را انجام دهند. 

 

 

 

بهترین زمان سفر به آنتالیا از نظر آب و هوا و قیمت

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه است که اقلیم مدیترانه ‌ای با زمستان‌ های بارانی و تابستان‌های گرم  و خشک دارد. بهترین زمان سفر به آنتالیا "ماه آوریل" است، اما ماه‌ های آوریل تا دسامبر به دلیل شرایط آب و هواییِ مناسب، شلوغ ترین فصل گردشگریِ آنتالیا می باشد و ممکن است هنگام بازدید از اماکن دیدنی یا پرداختن به تفریحات آبی با انبوه جمعیت روبرو شوید.

از آن جایی که در نیمه دوم سال، هوا سردتر می شود و امکان پرداختن به تفریحات آبی وجود ندارد، تقاضای سفر به آنتالیا کم می شود به همین دلیل قیمت تور آنتالیا تا حد قابل توجهی کاسته می شود. اگر می خواهید سفر ارزان به آنتالیا را تجربه کنید، توصیه می کنیم در فصل زمستان به این شهر سفر کنید.

رزرو هتل آل یا یوآل در آنتالیا

هر آنچه که از یک هتل انتظار دارید در هتل های آنتالیا وجود دارد! به این معنی که این هتل ها از نظر امکانات و خدمات کاملا غنی هستند. دلیل جذابیت این هتل ها به میزانی است که دیگر نمی خواهید از آن ها خارج شوید. اما در پاسخ به این سوال که هتل All انتخاب کنیم یا هتل Uall کاملا به شما بستگی دارد، چراکه هر دو کیفیت خوبی دارند و امکانات رفاهی بی نظیری را در اخیارتان قرار می دهند با این تفاوت که در هتل های آل سرویس دهی تا ساعت 11 شب رایگان است ولی در هتل های یوآل به صورت 24 ساعته رایگان می باشد. همچنین در هتل های یوآل سرو تمامی نوشیدنی ها رایگان بوده ولی در هتل های آل تنها بخشی از نوشیدنی ها رایگان هستند. 

 

هتل آل و یوآل چه فرقی با هم دارند؟

·      Uall: استفاده از نوشیدنی، میان وعده های متنوع و دسر، رایگان و بدون محدودیت

·      Allمحدودیت استفاده از نوشیدنی و میان وعده های رایگان

v   Uall: استفاده رایگان از همه امکانات هتل

v   Allمصرف برخی از امکانات رایگان هتل

Ø    Uall: استفاده از غذاهای هتل به صورت 24 ساعته به صورت رایگان

Ø    All: استفاده از غذاهای هتل تا 11 شب به طور رایگان

Ø   Uall: عدم محدودیت در انتخاب رستوران های هتل برای سرو غذای

Ø   All: محدودیت در انتخاب رستوران های هتل برای سرو غذای

شباهت های هتل های آل و یوآل

Ø    ساحل اختصاصی

Ø   پارک آبی

Ø    استخر

Ø    جت اسکی

Ø   اسکی روی آب

Ø    باشگاه بدنسازی

Ø    ماساژ

Ø    غواصی

هشتگ ها:
برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی