شما در حال مشاهده ی همه ی مقالات #کلاس_آنلاین می باشد.
ایجاد و برگزاری کلاس آنلاین رایگان یکی از هزاران قابلیت کلاس من برای آموزشگاه ها و مدرسین می باشد. شما با قابلیت ایجاد کلاس آنلاین کلاس من می توانید با چند کلیک یک کلاس انلاین ایجاد کنید و کلاس خود را برگزار کنید.

ادامه ی مطلب
کلاس انلاین یکی از قابلیت هایی است که کلاس من در اختیار مدارس و آموزشگاه های سطح کشور قرار داده است. در کلاس من شما می توانید به راحتی با ساخت اکانت و ایجاد کلاس آنلاین کلاس خود را از منزل خود با گوشی، لپ تاپ و یا تبلت خود برای دانش آموزان برگزار کنید. با کلاس من همراه باشید.

ادامه ی مطلب
کلاس من با قابلیت برگزاری کلاس مجازی و همچنین ثبت نام انلاین کلاس حضوری و غیر حضوری قابلیت های بالایی را به دانشگاه ها و موسسات اموزشی می دهد. با بخش کلاس آنلاین دانشگاه ها می توانید کلاس ها، دوره ها و همچنین جلسات مختلف خود را به صورت آنلاین برگزار کنید و بدون پرداخت هزینه ای از این قابلیت بهره برد

ادامه ی مطلب
روش برگزاری وبینارآنلاین و استفاده از سیستم وبینار مناسب یکی از اساسی ترین بخش های شروع برگزاری وبینار آنلاین است. در این مقاله به بررسی روش و نحوه ی برگزاری وبینار انلاین و همچنین برگزاری وبینار آنلاین خواهیم پرداخت.

ادامه ی مطلب
برگزاری کلاس آنلاین و کسب درآمد
رایگان
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی