کلاس آنلاین دانشگاه ها | کلاس آنلاین رایگان برای دانشگاه ها و دانشجو ها

کلاس آنلاین دانشگاه ها | کلاس آنلاین رایگان برای دانشگاه ها و دانشجو ها

کلاس من با قابلیت برگزاری کلاس مجازی و همچنین ثبت نام انلاین کلاس حضوری و غیر حضوری قابلیت های بالایی را به دانشگاه ها و موسسات اموزشی می دهد. با بخش آنلاین کلاس من می توانید کلاس ها، دوره ها و همچنین جلسات مختلف خود را به صورت آنلاین برگزار کنید و بدون پرداخت هزینه ای از این قابلیت بهره برداری کنید. با کلاس من همراه باشید.

در این روز ها که مشکلات مختلفی همچون کرونا گریبان گیر مردم جهان است، کلاس من قابلیت کلاس آنلاین خود را برای دانشگاه ها و موسسات به صورت رایگان قرار داده است. شما می توانید برای ایجاد کلاس انلاین ابتدا ثبت نام نموده و ثبت نام خود را تکمیل کنید و سپس با چند کلیک به سادگی کلاس آنلاین خود را ایجاد کنید. 

کلاس آنلاین دانشگاه ها، به کاربران این امکان را می دهد که حتی جلسات دفاع خود را به صورت آنلاین انجام دهند. همچنین در کنار این مورد می توانید جلسات گروهی دانشگاهی خود را به صورت انلاین برگزار کنید. 

همچنین در بخش آنلاین می توانید به راحتی به صورت سنتی تخته وایت برد را نشان داده و کاربران از منزل یا محل کار و ... مطالب را مشاهده کنند. 

از جمله ویژگی کلاس انلاین کلاس من می توان به اشتراک گذاری فایل، اشتراک گذاری پاورپوینت و ... اشاره کرد. همچنین شما می توانید کلاس خود را ضبط کرده و در اختیار کاربران قرار داده تا مجدد تدریس درس مورد نظر را مشاهده کرده و به این صورت بازدهی کلاس و جلسات به مراتب بالاتر خواهد رفت.

کلاس من تمام امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار دانشگاهیان و موسسات قرار داده است تا بتوانند به راحتی کلاس های حضوری خود را به صورت آنلاین برگزار کنند.

کلاس آنلاین دانشگاه ها | کلاس آنلاین رایگان برای دانشگاه ها و دانشجو ها

چگونه در کلاس من ثبت نام کنیم و کلاس آنلاین ایجاد کنیم؟

  • ابتدا به بخش ثبت نام آموزشگاه ها و ارائه دهندگان مراجعه کنید.
  • سپس با توجه به این که موسسه اموزشی یا فرد حقیقی هستید از لینک های ثبت نام استفاده نمایید.
  • سپس اقدام به ثبت نام نمایید.
  • کارشناسان کلاس من با بررسی اطلاعات شما در اسرع وقت اطلاعات تکمیل را برای شما ارسال خواهند کرد.
  • پس از تکمیل پروفایل خود می توانید تنها با چند کلیک کلاس آنلاین خود را ایجاد کنید.

 

 

 

 

هشتگ ها: کلاس_آنلاین
× پزشکی و بهداشت توسعه فردی و اجتماعی دانش آموزی و کنکور
کنکور
رسانه زبان های خارجی
زبان انگلیسی
کسب و کار
کارآفرینی مدیریت
گردشگری مهندسی
ریاضی کامپیوتر مکانیک
هنر و موسیقی
عکاسی موسیقی
ورزشی
ورزش های گروهی